O nas – Eplacezabaw

O nas

logo nowe eplace huśtawka

Serdecznie witamy na stronach ogólnopolskiego portalu o placach zabaw i małej architekturze. Ostatnie lata to szereg przedsięwzięć, realizowanych przez inwestorów samorządowych oraz prywatnych, w zakresie budowy miejsc rekreacji i wypoczynku. Standardem staje się  budowa placu zabaw obok nowego budynku wielorodzinnego, pensjonatu czy ośrodka wypoczynkowego. Podobnie polskie samorządy w coraz większym stopniu doceniają rolę dobrze urządzonych terenów zielonych i miejsc rekreacji. Informacje o ciekawych realizacjach znajdą Państwo w dziale  Aktualności oraz Filmy. Choć zakończył się już program Radosna Szkoła piszemy o innych możliwościach sfinansowania inwestycji w zakresie budowy placów zabaw, siłownii zewnętrznych czy terenów zielonych tego. Informacje na ten temat udostępniamy w zakładce Fundusze na place zabaw. To u nas czytelnicy znajdą porady eksperta, czy informacje jak powinien wyglądać bezpieczny plac zabaw.

Do czasu powstania portalu Eplacezabaw.pl  inwestorzy mieli utrudniony dostęp do kompleksowej informacji o firmach działających w szeroko pojętej branży placów zabaw i małej architektury. To dlatego, udostępniliśmy Państwu katalog branżowy w ramach którego funkcjonują kategorie: place zabaw publiczne, place zabaw ogrodowe, siłownie zewnętrzne, nawierzchnie na place zabaw, akcesoria na place zabaw, street workout, skateparki i pumptracki, sale zabaw, mała architektura, certyfikacja, wodne place zabaw. To tam znajdą Państwo dane kontaktowe i pełną ofertę wiodących firm produkujących sprzęt i świadczących usługi w ramach swoich branż.

Portal Eplacezabaw.pl to największa baza publikacji o realizacjach i inwestycjach, ale także informacji o firmach zajmujących się placami zabaw, małą architekturą oraz urządzeniami sportowymi. Portal jest dostępny pod dwoma adresami www.eplacezabaw.pl oraz www.e-placezabaw.pl

Naszą rolą jest informowanie, pośredniczenie i ułatwianie relacji pomiędzy inwestorem a wykonawcą, zamawiającym a realizującym zamówienie. Misją portalu Eplacezabaw.pl jak i zespołu ludzi, którzy go tworzą, jest propagowanie dobrych wzorców i standardów inwestycyjnych w tym obszarze.

Życzymy miłej lektury.

Zespół Portalu  eplacezabaw.pl

Wydawca portalu:

Grupa Profilaktycznie.pl

ul. Święty Marcin 29/8

61-806 Poznań

kontakt:

tel. 697-022-263

biuro@eplacezabaw.pl

www.eplacezabaw.pl

https://www.facebook.com/portaleplacezabaw

 

Powered by WordPress