Ogrodowe place zabaw – Eplacezabaw

Ogrodowe place zabaw

Zobacz Katalog Producentów

Jeśli mamy duży ogród obok swojego domu, a do tego małe dzieci, które przecież potrafią bawić się całą dobę, to ogrodowe place zabaw mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. To gotowe moduły placów zabaw, które można od razu wykorzystać na swoim prywatnym terenie tworząc dzieciom atrakcyjne i  bezpieczne miejsce do zabawy.

Modułowe rozwiązania

Wśród oferty producentów i dystrybutorów ogrodowych placów zabaw znajdą Państwo place zabaw, które można w dowolnym momencie, bardzo łatwo rozbudować. Często są to place zabaw do samodzielnego montażu. Producent dostarcza szczegółową instrukcję montażu oraz zestaw montażowy; wiertła, śruby, łączniki, mocowania. Place takie mają  modułową konstrukcję i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po pewnym czasie dołożyć do nich kolejne elementy. Gwarantujemy Państwu, że dzięki szerokiej ofercie producentów naprawdę jest w czym wybierać. Wśród propozycji znaleźć można różnorodne zjeżdżalnie, drabinki standardowe i sznurkowe, barierki, elementy do wspinaczki, huśtawki i wiele więcej. Dodatkowo place wykonane są z najwyższej jakości ekologicznego drewna, doskonale zabezpieczonego, które na pewno bez uszczerbku przetrwa wiele sezonów.

ogrodowe place 1

Ogrodowe place zabaw fot. pixabay

Bezpieczeństwo i estetyczny wygląd

Decydując się na ogrodowe place zabaw, firm,  które pojawiły się w katalogu korzystają Państwo nie tylko z rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych, ale także uwzględniających bezpieczeństwo dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firm oferujących ogrodowe place zabaw. Korzystając z zakładki Producenci i dystrybutorzy ogrodowych placów zabaw mogą Państwo za pośrednictwem formularza kontaktowego skorzystać z  odpowiedzi na wszystkie pytania a zarazem otrzymać wstępną wycenę.

Powered by WordPress